Керамічна плитка для ванни

Керамічна плитка — це популярний матеріал, що широко використовується в облицюванні поверхонь всередині і зовні будинків. Для створення красивого інтер’єру ванної кімнати вона є ідеальним варіантом, а завдяки широкому асортименту виробів можна реалізувати найкреативніші ідеї. Щоб вибрати між глянсовою або матовою плиткою, потрібно знати переваги та недоліки використання кожного виду.

Вибір матеріалу нелегке завдання, адже кожен елемент в інтер’єрі грає важливу роль. Сучасні виробники пропонують багатий вибір керамічної плитки, яка відрізняється наступними параметрами:
розміри;
форма;
метод виробництва;
дизайн.

Навіть однакова за розмірами плитка, виготовлена ​​різними виробниками, може відрізнятися по товщині, фактурі, міцності. Найбільш затребуваною на https://leoceramika.com/ru/catalog/vanna-kimnata_301 вважається кераміка розміром 15х20, 20х30 і 30х30 см. Але серед безлічі варіантів на ринку будматеріалів не складе труднощів знайти вироби нестандартних розмірів.

Прагнучи до залучення споживачів, багато брендів пропонують оригінальну плитку химерної форми: вигнуту, ромбоподібну, з незвичайною фактурою або малюнком.

Однак кахельна плитка відрізняється не тільки по дизайну, але ще і за методом виробництва. Початковий етап практично скрізь однаковий. Він включає заміс суміші, створення форми і сушку. Подальші етапи обробки вибираються виходячи з майбутнього призначення виробів, їх дизайну і властивостей.

Вибір колірної гами — це ще один важливий аспект при покупці кераміки. Традиційно у ванних кімнатах застосовують обробку в холодних кольорах. Актуальними є всі відтінки синього кольору. Особливо красиво виглядає ванна в бірюзових і блакитних тонах. Зелена кахельна плитка — це друга за популярністю при облицюванні ванних кімнат. Зелений діє на психіку розслаблюючу, тому в такому приміщенні буде приємно провести час і розслабитися після трудового дня.

У сучасних будинках нерідко можна зустріти чорну кераміку у ванній кімнаті. Цей колір виглядає просто приголомшливо, але така ванна кімната вимагає відповідного оформлення. Одним з найбільш популярних варіантів облицювання є шахова забарвлення. У ванній кімнаті вона буде виглядати особливо розкішно в поєднанні з незвичайними декоративними елементами.

Добавить комментарий

Похожие записи