Юрист при розлученні

Юрист при розлученні

Розлучення-подія неприємна, і пов’язано воно з великими витратами. Чудово, якщо він завершується мирно і за обопільною згодою, але відбувається так не завжди. Найчастіше сторонам не вдається домовитися про те, як буде ділитися майно, адже кожен з подружжя має намір забрати більшу його частину собі. В цьому випадку допоможе консультація юриста -фахівця, який підкаже, кому, і яка частина із спільного майна покладена.
Що включає в себе допомогу юриста.
Розділ власності, автомобілів чи іншого майна може відбуватися як перед розлученням, так і після нього. Він може здійснюватися відповідно до шлюбним договором, (якщо він є), угодою або в судовому порядку. Для того щоб не опинитися в програші в процесі поділу майна, потрібно скористатися допомогою юриста. Він візьме на себе наступні завдання:

* підкаже, які законодавчі норми застосовуються при розділі майна;
* проведе переговори з іншим чоловіком;
* складе проект Угоди про розподіл придбаного в процесі спільного проживання майна;
* підкаже, як збільшити право на частку;
* складе необхідні заяви, вимоги та інші документи для надання в судові органи;
* представить свого клієнта і його інтереси на засіданні.

Всі дії фахівця спрямовані на задоволення вимог свого клієнта, захист його інтересів.

Як при розлученні відбувається розділ майна.
Поділ майна подружжя відбувається відповідно до вітчизняного законодавства. Він може бути здійснений в момент, коли подружжя перебуває в шлюбі, або після офіційного його розірвання. Ініціювати даний процес може будь-який з подружжя. Якщо спірних ситуацій при розлученні не виникло, то поділ відбувається на підставі попередньо складеної угоди. У тому випадку, якщо компромісу досягти не вдалося, всі спірні моменти вирішуються через судові органи.

При розділі через суд, майно розподіляється суддею, а не подружжям. Він визначає, яку частку кожному з них присудити. У деяких випадках одній стороні судового процесу може бути призначена грошова компенсація. Але необхідно пам’ятати, що деякі об’єкти або нерухомість може бути визнано особистою власністю однієї зі сторін, претендувати на які ніхто не має права.

Необхідно врахувати, що подати в суд з вимогами розділу майна можна тільки протягом трьох років після офіційного розлучення. Саме цей період діє строк позовної давності. По закінченню даного терміну заяви про розподіл майна розглядатися судовими органами не буде.

Добавить комментарий

Новые статьи: